TR EN

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ergenç Hukuk Bürosu; İstanbul’da yer alan 35 kişilik tecrübeli ve dinamik kadrosuyla faaliyet gösteren bir avukatlık bürosudur. Büromuz 1942 yılında Avukat Ahmet Nesimi Ergenç ve Avukat Sabiha Ergenç tarafından kurulmuştur. Günümüzde ikinci nesil avukat olan M. Nida Ergenç tarafından idare edilmektedir.

Büro ağırlık olarak; hizmet, banka ve finans, tekstil, turizm, gıda, otomotiv, nakliye, enerji, maden gibi sanayi, ticaret, hizmet ve bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalara kapsamlı hukuk müşavirliği hizmeti vermektedir. Müvekkillerinin taraf olduğu İcra İflas Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu ve Medeni Kanun’dan kaynaklanan uyuşmazlıklar başta olmak üzere tüm hukuk dallarında ve her türlü hukuki ihtilaflarda Müvekkillerini temsil etmektedir.

Web sitemizde büromuz ve hizmetlerimiz hakkında kısa bilgilere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve danışmak istediğiniz konularla ilgili olarak iletişim bilgilerini kullanarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

facebook Copyright © 2014 ERGENÇ HUKUK BÜROSU
Tüm Hakları Saklıdır.